Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 12-01-2017, 13:31
nessa nessa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

nessa is on a distinguished road
Standart Xanax ...

Arkadaslar doktorum cok zorlandigimi dusunuyor ve xanac a baslayacagiz,kullanan varmi? Fayda gordunuz mu ?
Okunmamış 12-01-2017, 13:45
altintas1902 altintas1902 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

altintas1902 is on a distinguished road

ben 9 yil once falan kullanmistim.acikcasi hani insani
uyusturuyor uyutuyor demislerdi ama bende olmadi.ne
uyustum ne surekli uyudum.ama cogunlukla bu etkileri
yapiyirmus birakmasida hayli zormus duyduguma gore.
eger cok kotu degilsen sık disini kullanma ama siz
bilirsiniz.ben ilaclarin bizleri sadece uyusturdugunu
tedaviyi ise beynimizin elinde oldugunu dusunenlerdenim
Okunmamış 12-01-2017, 19:32
pcetinkaya pcetinkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

pcetinkaya is on a distinguished road

Ben de kullanıyorum. Tabii dr. kontrolünde ve sürekli değil. Çok kötü hissettiğimde 0,5'in yarısını alıyorum. Günde üç kez alınabiliyor. Ben sadece akşamları 1 kere alıyorum. Birkaç gün ya da bir hafta sonra bırakıyorum. Ama yanımda taşırım çok kötü olduğumda kullanabilmek için. Doktorun söylediği sadece bir rahatlatıcı değil. Arka planda bir şeyleri düzene koyuyor ve düşünce şekliniz değişiyor.

Ben çok faydasını görüyorum. Uyku da yapmıyor. Bilakis daha iyi hissediyorum.
Okunmamış 12-01-2017, 20:25
pcetinkaya pcetinkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

pcetinkaya is on a distinguished road

Alıntı:
Muzy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende çeyrek aliyorum 20-25 dk bekliyorum baktım az geliyor o an diğer yarısınıda içiyorum,günde 2 mg kullanan biliyorum senelerce,bizim aldığımız doz çeyrek duble rakı yada bira dan daha zararsız,direk sinir sistemine etki ettiği için rahatlaması kısa sürede etki ediyor,zaten dr ların ve reçete bilgilerinde tek sıkıntı bağımlılık,ama bunu kötüye kullananlardan kaynaklanıyor ben bu ilaca zanax değil can ax ismini koydum
Size katılıyorum. Çok haklısınız bilinçli kullanıldığı sürece bir sıkıntı yok. Hayat kurtarıcı gibi birşey. Üstelik dr. bana her gece yarım içebilirsin diyor baktın rahatlamadın çeyrek de alabilirsin diyor. Ben yine de her zaman içmiyorum.Ama yanımda mutlaka bulundururum. Bir ay kadar önce işyerimdeki arkadaşımızın sabah ofiste ölüsünü bulduk. Kalp krizi. O gün yarım xanax resmen hayatımı kurtardı diyebilirim.
Okunmamış 13-01-2017, 14:36
ksk2013 ksk2013 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ksk2013 is on a distinguished road

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben kesinlikle bu ilaca başlamanı tavsiye etmiyorum nedeni şu ben bu ilacı 4 yıldır kullanıyorum ve bırakamıyorum, bağımlılık yapmadığını söyleyen arkadaşlar olmuş bu kesinlikle yanlış bilgi ve bu ilaç benzo grubu içerisinde en yüksek bağımlık yapan ilaçtır kanımca, rivotrilden bile daha fazladır bağımlılığı ben 33 yaşındayım panik atak nedeniyle 4 yıl önce başladım, bazı arkadaşlar dozunda kullanınca bağımlılık yapmadığını ifade etmişler, şöyle ki bünyede bağımlılığın gelişmesi toleransa, yani vücudu bu lanet ilacın etken maddesi olan alprazolama alıştırmaktan geçiyor, demek istediğim ilerleyen zamanlarda aldığın doz seni rahatlatmaya yetmiyor ve doz yükseltilebiliyor bu bende böyle oldu, buna karşı çıkan arkadaşlar olacaktır elbet ki onlar da aynı benim gibi bir xanax bağımlısıdır ve itiraf edemezler kendilerine, bende xanax bağımlısı değilim , çok fazla uzatmak istemiyorum açtığın konuya cevaben evet faydasını görürsün ama ilerleyen zamanlarda faydasından çok zararını benim sana tavsiyem kesinlikle bulaşma derim.
Okunmamış 13-01-2017, 15:30
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Muzy yorum kasma kardeşim ben kendimi anlattım arkadaş konu açmış cevapladım, profluk gibi bir tarzımda yok, İradeymiş o yüzdenmi yanından ayırmıyosun ilacı,, Hayır Dediğin gibi Zayıf olduğun için Xanax hep yanında.. Cebinden eksik etmiyomuşsun ya !! merak etme cebinde kalacak.
Okunmamış 13-01-2017, 15:36
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Yorumumu kendime ne sakliycam aslanım konu açılmış konu!! burası yorum yapmak için kurulmuş bir forum önce bunu öğren,, benim karıştığım falan yok kendi görüşlerimi yazdım.. Bencede aslanım senin bu yorumlarına bakılırsa sen kumda oyna..
Okunmamış 14-01-2017, 07:47
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Bana bak aslanım koç diyip duruyorsun karşında 2 çocuk babası 33 yaşında adam var senin yaşın kaç bana koç diyosun yeni ergensin belli ama sayglı ol kırmayalım kalbimizi anladınmı.

Seçenekler Arama
Stil