Geri git   Panik Atak Forum > Sorunlarınız > Depresyon ve Panikte Cinsel Sorunlar

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 19-11-2016, 14:15
hayat bu iste hayat bu iste isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

hayat bu iste is on a distinguished road

Bende de u dert var nasıl oldun tiguele
Okunmamış 21-12-2016, 03:20
sagorapozi sagorapozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

sagorapozi is on a distinguished road

Birader bu psikolojik s healte ne guveniyon ben olcuyorum normal dinlenirken 120 cikiyor normal bsy mi bu.Elinle olc 10saniye ortalama ile say.10saniyede 9 kere atiyorsa 90dir.175 demek saniyede 3 atım demek.Pancar motorumu bu.Genc adamsin.Ayni seyi bende yasadim.Temel sebebi internette okudugun haberin bilincaltina yerlesmesi.Bnde sinemada mastir yapmis bi adamin oldugnu okudugmdan olmustu.Tamamen bilincalti.Mesela azer bulbul dikelmek icin ilac kullandi ama dikelemeden öldü.Bilincaltin bunu o ilaci kullanirsan ölürsün diye kaydetti.Eger kalp hastaligin yoksa hic sebepten kendini sıkma.Ben hep yasadim bunlari.Zannediyosunki hayatim hep bole olcak.hep mastira basacam yok evlenip erken boşanacaz eşimle falan.Yok kafayi yiyecem.Kalp krizinden olecem.Kardesim ben o carpintiyi her an her gun 3 sene boyunca yasadim.ölmedim.sorunun beynini kontrol edememen.Bunu araştır , İnsanın kendini kontrol etmesi.(bu arada nabzini elinle olc demisim de diger elinin dolu oldugunu unutmusum kardesim)
Okunmamış 14-01-2017, 12:21
exclusive exclusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

exclusive is on a distinguished road

Bu olayın dinle alakası yok. Siz kendinizden çekinmeden bu isteğinizi gideriniz. 2 katlı bir binaya çıkmaktan daha fazla rahatsız etmeyecektir sizi. Bu konun tabu olarak kalmasının kimseye yararı yoktur. Yaşınızı bilmiyorum ama evelendiğinizde bu sorun kendiliğinden çözülecektir. İnternette çok fazla kaynak bulsanızda bunlar kişiye özel olmadığı için sizin sorununuzu çözmeyebilir. Tek yapmanız gereken sakinliğinizi koruyarak, zorunlu olduğunuz hallerde bunu gerçekleştirmeniz. Şimdiden geçmiş olsun.

Seçenekler Arama
Stil