Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Etkinliklerimiz

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 14-08-2016, 14:20
Faithless Faithless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Faithless is on a distinguished road
Standart Sizi En Cok Rahatlatan Sey..

Arkadaşlar 7 yıldır ara donemlerde bu illetle ugrasıyorum..
Su an 30 yasında olan bırı olarak sızlerı neler rahatlatıyor bilmek ısterim.
Benım asıl korkularım Kalp krızı korkusuyla basladı ama sonrakı ılerleyen zamanlarda ozellıkle bu sene yasamıs oldugum farklı korkularda duruma eklendi.
Bazı zamanlar herseyden aklınıza gelebılecek herseyden korkutum oldu bu sonuncu baslayan atak donemı 8 aydır devam edıyor.
1. Sırada Kalp krızı korkusu yerını hıc kımseye bırakmadı
Lakin Son donemde bu sıteyı bulup sizlerin paylasımlarını okumak benı daha ıyı hıssettıryor. Eger ımkanım varsa kendımı kotu hıssedıyorsam dırekt burdakı foruma girip diger arkadasların paylasımlarını okuyarak daha ıyı hıssedıyorum kendımı. sızde sızı en cok nelerın rahatlattgını buraya yazarsanız sevınırım.
herkese gecmıs olsun..

Not : Özellıkle Kalp Krızı Korkusundan Muzdarıp Arkadasların Detaylıca Yazmalarını Rıca Edıyorum
Okunmamış 02-12-2016, 09:34
Paradise Paradise isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Paradise is on a distinguished road

Meditasyon videoları var nette onlardan dinlerim.film izlemekte sevdiğin tarz kendini kaptırınca kendini dinlemiyorsun.kötü,olumsuz haberler vs yerine komik videoları izlerim.yürüyüş endorfin salgılatıyor onu yapıyorum genelde pa vuruyor tabi mağazalarda bişeylere bakarak onu da öyle atmaya çalışıyorum.kısacası beynini olumlu ve seni bir nebzede olsa mutlu eden aktivetelerle uğraşmak.ben bunları yapıyorum.kalp krizi vb korkulara gelince;emin ol panik atağı olup bir şekilde beyin kanaması,kalp krizi vs den benliğini kaybetmeyen yoktur.benimde aynı şekilde.şöyle düşünüyorum ölmek için zaten varolduk hepimiz.o veya bu bişeyle yaşıycaz ölümü.ben artık ölümden değil acıdan daha çok korkuyorum çünkü bu hastalıklarda çok azap yaşıyorum.beni korkutan ızdırap dolu hastalık yolculuğu ölüm kurtuluş acı çekmektense.korkudan korkmak işte bütün mesele bu.

Seçenekler Arama
Stil