Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Genel, Güncel Sohbetler, Haberler

Anketimiz: PSİKOLOJİK tedavi olurken hamile kalmayı istermisiniz?
EvEt 6 22,22%
HaYıR 21 77,78%
Katılımcı sayısı: 27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 30-12-2007, 16:18
hilmiye hilmiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

hilmiye is on a distinguished road
Standart hilmiyeeeee ve ali bebeğin köşesi

selam arkadaşlar belki size bu köşeyi açman saçma gelebilir ama ben bu siteye nerdeyse 3sene mi verdim bu forumda herşey yaşadım değişik nicklerde üye oldum çünkü rahatsızlığım nedeniyle sitede kendimi iafe edemedim ve benia nlamak istemediler anlamdılar şuan gayet iyiyim eski dotlarım beni bilirler bu sitede çok zor anlarımda arkadaşlarım yanımdaydım kaoslar yaşadım kargaşa yaşadım kavgalar yaptık tartıştık siteden atıldım ve ya bir kaç kişi atıldık ama ben asla kimseye zarar vermek istemedim zaten istesemde veremem bu haytat zarar veremediğim için hasta oldumki bana zarrar verdikleri için hasta oldum bu güne kadar wsiteyi ege beyi nihat hocamı izzet hocamı üzdüysem kusura bakmayın izniz olmadan üye oldum bu sefer ama hereşey unutulmuş yada ben öyle zannettim ama ben esas ismimle burdayım ama normal insanlar gibi tartışmasız sorunsuz geçirdim
anladımki eskiden 2bayan vardı sitede ismim vermek istemem beni okadar çok aşağalamışlardıki msn komplo kurup okadar utanmıştımki asla dedim bir daha kimseye güvenmeyeceğim hiç kimseye ah etmemiştim bu güne kadar ama onlar açok kızmıştım içimde kalmasın söyleyim dedim eski dönemde çok kişi hemen kag-vga gürltüye mehilli inslardı çekemzlerdi insaların mutlu olmalarını şimdi niye yok öyle ortamlar peki neden tartışmıyoruzatılmıyoruz
ama bu içimde yara o bayan siteden beni çok acayip laflarla aşağalamışlardı bir kaç kişi bile şahit msnde buna ama aneyse alllah bildiği gibi yapsın demiştim ama içim kırılmış birkere bakıyorum şimdi oratlığı karıştıran pek yok neyse
Okunmamış 30-12-2007, 16:23
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

anladımki 3senedir gönül bağıyla bu siteye bağlıyım ali bebeğin doğmasına günler kala umarım herşey normal gider 15 -20şubat arası yada biraz daha önce olacak sezeryanla olduğu için bebeğimmmm mutlu olmayı sağlıklı olmayı tüm insalar gibi bende hakediyorum ama nedense bebğimi bakamayacağım gibime geliyor psikolojim bozulacak çıldıracağım gibi düşünceler kapılıyorum hep bu pa yüzünden zaten öyle düşünüyorum allahım bana yardım ettttttttt güç verrrrrrrrr
Okunmamış 30-12-2007, 16:36
gülden_83 gülden_83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gülden_83 is on a distinguished road
Talking ne güzeeel bebiş geliyorrr!

Allahım sana yardım etsin korkma hiç birşey olmayacak şimdiye kadar çıldırmadın bundan sonrada çıldırmazsın bebeğine ve size ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim. Allah kurtarsın.
Okunmamış 30-12-2007, 20:59
damla007 damla007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

damla007 is on a distinguished road

halmiye abla hiçbişey olmicak bebeğin allahın izniyle sağ salim doğacak sende allahın izniyle sağ salim aslan gibi bi anne olacaksın bebeğin çok şanslı olmalı senin gibi anlayışlı fedakar bir annesi var ne mutlu sana dünyaya bir evlat getiriyorsun hiçbişey olmicak hatta ali bebeğin dünyaya gelişi hepimize şans getirsin bu illetten kurtulalım

Konu damla007 tarafından (31-12-2007 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 30-12-2007, 21:38
sonbaharyeli sonbaharyeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

sonbaharyeli is on a distinguished road

evet bizimki sadece kuruntu daha öncede yaşadın biliyosundur bişey olmayacağını canım inş. nurtopu gibi sağlıklı bi bebeği kucağına alınca pa falanda kalmaz şimdiden geçmiş olsun diyorm ikinizinde bahtı açık olsun ömür boyu mutlu ol

doğuda ayaz bir sabah ve bir cocuğun gamzesi kadar hissem yok hayatta..minik çıplak bir ayakta kırmızı bir sızıyım ben..
Okunmamış 31-12-2007, 11:10
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

amin arkadaşlar yeni yıl hepimize isteklerimiz doğrultusunda gelişsin herkesin gönlüne göre olsun
Okunmamış 01-01-2008, 18:51
cennet kuşu cennet kuşu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

cennet kuşu is on a distinguished road

inş.Ali bebekle birlikte şu hastalıktanda kurtulursun
hiç korkma bakamam diye Rabbim yardımcın olsun
Okunmamış 08-01-2008, 15:34
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

inşallah günler ve haftalar kala heyecanım nüksetmeye başladı hayırlısınla bir olsa bişey istemeyeceğim yaklaşık 4veya 5hafta sonra olacak kısmetse bebeğim..
Okunmamış 08-01-2008, 23:21
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ya midem yanıyor vücudum hamilelikten kaşınıyor ne zor ya bir taraftan panik atak eşim işten gelsin diye beklerken girip yazayım dedim ama yok oturukçada duramıyorum midemm okadar bebek büyük değil ama can işte rahatsızlık veriyor bana ama olsun tatlı rahatsızlıklar
size bir şey itiraf etmek istitiyorum ilk bebğimde yani kızımdaki o heyecanı bu bebnekte hiç yaşamadım nedenmi hep panik atak yüzündne onun rahatsızlıkları uğraşmaktan bebeğimin heyecanı yaşayamdım ve halanda pek yaşayamaktayım ama banda o heyacanın gelemsini istiyorum artık sanki kendimi hala hazır hissetmiyorum ama içimden bir ses bebğimin bana mutluluk sağlık getirecğine inanıyorum ve o çok güçlü vatana millete hayırlı bir evlat olacak eminim canım bebğim yokkkk sabırsızlıkla seni bekliyorum yaaaaaaaa hareket etti demekki oda beni heyacanla görmek istiyor demekki böyle şeyler düşünmek lazım bebeğimde mutlu oluyor ee ben ne yapıyorummm nerde karamsarslık onları düşünüp taşınamaktan bebeğimde negatif oluyor artık son 1ay pozitif olucağım ama ameliyat masasına bile bile yatmakta çok korkutuyor sezeryan ilkte bişey anlamadım ama buda çok korkuyorum hayırlısı yaaaaaaaaa
Okunmamış 09-01-2008, 08:37
seda seda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

seda is on a distinguished road
Standart slm

slm hilmiye ya banada aynı şeyler oluyor.Oğlumda duyduğum heyecanı bunda hiç yaşamıyorum tersine hep mutsuz,huzursuz, sinirliyim.Bebeği istiyordum ama şimdi sanki niye yaptım diyeceğim.Üstelik ben daha yolun yarısına bile gelmedim.Bu psikolojiyle nasıl geçecek bu hamilelik bilmiyorum.Kendimi teselli etmeye çalışıyorum iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum mutlu olmak için uğraşıyorum ama yok kafamın içinde bi yerde beni rahat bırakmıyor.Sürekli kötü şeyler düşünmeye başladım bişey olacak diye senaryolar havalarda uçuşuyor valla.Rabbim hepimize yardım etsin inş helede hem panik hem hamileysen iki katı yardım eder inş değilse işimiz zor.

Seçenekler Arama
Stil