Geri git   Panik Atak Forum > Sorunlarınız > Depresyon ve Panikte Cinsel Sorunlar

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 29-04-2015, 02:31
Tequle Tequle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Tequle is on a distinguished road
Standart Masturbasyon ( Erkeklere Ozel )

Forumda bir suru bayan var. Bu yuzden basliga ekledim. Yobazlik olarak algilanmasin derdim kimseyi rahatsiz etmemek artik dayanamiyorum yazmak zorundayim.

Benim sıkıntım masturbasyon aninda heyecandan mi yoksa kendini fazla kaptirmaktan mi bilmiyorum. Kendimi kasiyorum sıkıyorum nefesim duzensizlesiyor. Kalbim yavas atiyor. Bildiginiz 50 55 seviyelerine dusuyor. Bir anda orgazma yakin veya daha oncelerinde bazende orgazmdan sonra ardarda 4 5 ekstrasistol yasayip kalbim deli gibi atmaya basliyor. O an nabzim 178 idi SHealth ile olctum. Ambulans cagirdim gelene kadar duzeldi tabiki. Ardindan 2 3 kez daha oldu ve artik dun gece olunca canima tak etti orgazm olamadan bu olay basima geldi. Kalbim bi anda hizlanip arada tek sert bi atimla yavaslar gibi olup tekrardan carpintiya devam etti.

Inanin haftada 1 kez masturbasyon yapiyordum. Panik atagin girmedigi tek yerimdi o da panikataga teslim oldu artik. Gercekten hayattan biktim. 1 senedir kimseyle birlikte olmadim. Gencligim öldu zaten o kisima hic girmiyorum. Kalp doktoruna 1 kez dedim hicbir sekilde yorumlamadi. Cevapsiz birakti beni. Kalpten ölenlerde varmis masturbasyon yaparken google da arastirdim artik yapmaya da korkuyorum.

Afedersiniz ama 18 19 yasindayken 4 5 saat sirf zevk icin masturbasyon yapan ben; suanda Masturbasyon yaparken bu haldeyim ve daha 22 yasindayim peki n'apacagim ilerde ? Benim sex hayatim olmaz ki. Esim olsa evlensem hangi kadin dayanir ki buna. Kendimi artik yarim insan gibi hissediyorum biktim yasamaktan lutfen akil verin yardim edin abilerim kardeslerim inanin psikolojim tukendi artik panikatak bolumunde goruyorsunuzdur yazdiklarimi. Gercekten caresizim.

Konu Tequle tarafından (29-04-2015 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 02-05-2015, 21:35
taybaytay taybaytay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

taybaytay is on a distinguished road

178 nabiz hızlı bir depar sırasında çıkmaz. hedef kalp hızın fazla . Mastirla bu nabiz olmaz burdaki sonuç şu; tasikardik bir hastasın mastır sırasında heyecan panik ile ufak bir adrenalin ile nabzin firliyor . Bu durum oldurmez fakat Korkutur hayat kaliten düşer. Antidepresan+betabloker tedavi yararlı olur. Dr konuşup. Ilan tedavisi baslaman hayat kaliteli yükseltir. Ayağa kalktığında fırlayan nabzını da tutar
Okunmamış 02-05-2015, 23:57
deysi deysi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

deysi is on a distinguished road

1senedir kimseyle olamadim yazmissnz olmayin zaten orf adet dine aykiri olan bu durum gunumuzde normal bisey gibi karsilaniyor ne sacma.ne gunlere kaldi bu genclik.Allahtan bi uyaridir suanki halin belki
Okunmamış 03-05-2015, 01:30
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

@Taybaytay: Abla senin dedigin duruma %100 katiliyorum. Benim korkum sadece su sana ozel mesajdan da yazdim tak diye gitmek. Gazetelerde okumussundur olenler falan varmis bu olaydan. Bana olunca arastirdim biraz. Hatta ve hatta masturbasyon cinsel iliskiden cok daha tehlikeliymis kalp olayi acisindan. Benim anlamadigim mevzu sudur ki ben eski sporcuyum 7 8 km hergun kosan biriydim ortalama 9km/h hizla ve 150 160 nabzi gecmem 15 dkyi gecerdi interval kosularimda. Geriye kalan 30 dakikada da 170 -190 arasi nabizla saatlerce kosardim. Hicbir problemle karsilasmazdim. Eger ben suan kalp hastasi isem 3 yillik aktif spor hayatimda neden patlamadim suana kadar ölmüs olmam gerekirdi ? Eger kalp hastasi degilsem bu yasadigim panikten oturu mu saniyeler icinde nabiz artisim ve 3 - 5 dakikada normale inisi ? Tek merak ettigim bu... ????

@Deysi: Hanimefendi rahatsiz oluyorsaniz bakmayin o zaman. Burasi cinsellik bolumu basligada ekledim. Yaptigim yanlis veya dogru olabilir bu sizi veya baska kimseyi ilgilendirmez kusura bakmayin ama kendi gorusunuz kendinizde kalsin. Yukaridaki ablaya da ekstrasistol konusundan rica ettim bakmasi icin hepsi bu. Polemik yaratmazsaniz sevinirim yasiniz benden buyukse de zorunuza gitmesin mobilim suan goremiyorum. ANCAK: Ogut herkesin ortasinda ulu orta verilmez. Sizin yaptiginiz dupeduz azarlama ve asagilamadir. Gunahkar olabilirim kimseye kafir dinsiz muamelesi yapmaya hakkiniz yok kusura bakmayin
Okunmamış 05-05-2015, 01:45
taybaytay taybaytay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

taybaytay is on a distinguished road

Tequle ben abla değilim. agabiyim. Bu gibi cinsel sorular bayanlara sorulmaz.
Aslında problem kalpte olduğu için iyi bir kardiyoloji cerrahiyla görüşmek daha uygun olur. Ne kadar yorum yapsakta ani ölüm konusunda onlar daha deneyimli olabilir. Allah korusun elinle ıntihar gibi bişey aslında yapmamak daha uygun olur risk açısından. Soylediklerine katılıyorum
Okunmamış 16-05-2015, 21:18
deysi deysi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

deysi is on a distinguished road

Beni ilgilendirmez kimle oluyosaniz olun bu normalmis gibi gostermeye hakkinz yok cunku normal degil burasi turkiye amerika diil
Okunmamış 19-05-2015, 15:23
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Alıntı:
deysi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Beni ilgilendirmez kimle oluyosaniz olun bu normalmis gibi gostermeye hakkinz yok cunku normal degil burasi turkiye amerika diil
Ya arkadaşım uzak dur bir kapa çeneni sen. Kimse sana buraya zorla yazdırmıyor canımı sıkma benim. Eminim senden kat ve kat daha müslümanımdır
Okunmamış 19-05-2015, 15:27
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Tartışmaya girme benimle gerçekten kalbini çok kötü kırarım efendi efendi yazdığım son mesaj bu sana haberin olsun. Bir derdimiz var açtık salak salak entry girme konuya umrumda mısın sanki ? Benim burada hayatım söz konusu sen bana gelmişsin terbiye edeb adab yapıyorsun. Senden fazlasıyla terbiyeli olduğum belli. Çirkef haddini bilmez bir kadınsın sen belli hareketlerinden. Aynı zamanda da seviyesiz ve cahilsin de. Erkeklere özel yazmışım girme bayan olarak girdiysen de çık oku git ne haddine yorum yapıyorsun ki sen ? Çıldırtma beni, çok ciddiyim. Kötü sözler duymak istemiyorsan Uzak dur. Efendi efendi yazdığım son yorum bu
Okunmamış 13-12-2015, 12:02
hayat bu iste hayat bu iste isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

hayat bu iste is on a distinguished road

teguele nasısın
Okunmamış 12-11-2016, 02:34
Utku7 Utku7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Utku7 is on a distinguished road

Deysiye hayran kalmamak elde degil.Adam sorununu yazmis bu da dini kurtarma derdinde.Tamam deysi sen cennete gidecen biz cehenneme.

Seçenekler Arama
Stil