Depam Ekibi

Depam Ekibi

Sağlık Memuru: Yahya SAYAR
yahyasayar

1951 yılında Çorum-Kargı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kargı’da tamamladı.

1970 yılında Çankırı Sağlık Kolejini bitirdi.

1974 yılında Ankara Numune Hastanesinde Anestezi teknisyenliği kursu aldı. Kurstan sonra İstanbul-Nişantaşı SSK Hastanesinde anestezi teknisyeni olarak çalıştı. Emekli olduktan sonra çeşitli sağlık kuruluşlarında çalıştı.

Son olarak 2003 yılından bu yana Depam’da sağlık memuru olarak görev yapmaktadır. DEPAMIN 0212 635 47 94 VE 0532 451 30 17 DANIŞMA HATLARINDA arayanlara ön bilgi vermekte ve yardımcı sağlık personeli olarak çalışmaktadır.

Hemşire: Meral NAKÇI
meral

1977 yılında Kastamonu ili Araç ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Araç’ta Ortaokulu Sinop Kız Öğretmen Lisesinde bitirdi.

1996 yılında Araç Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun oldu.

1997-2002 yıllarında Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde çalıştı.

2002-2008 yıllarında Arslanlı A.Ş. işyeri hemşireliği yaptı.

05 Mayıs 2009 tarihinden bu yana DEPAM-İletişim’de Hemşire olarak çalışmaktadır.

Panikatak Kulüp Sekreteri: Serap ATINÇ
serapatinc

1970 İstanbul doğumlu.

Birçok panikataklı gibi aynı yollardan geçip yaşamını panikataksız sürdüren ve kendisini panikataklılar ve depresyonluların yardımına adayan fedakar kardeşimiz…

Hangi üyemiz yardım istese, Serap bütün engelleri aşıp onların yanında olur. Yolda bir gariban görse, birisi kendisinden bir şey isterse, elinde ne var ne yok ona verir. Bazen cüzdanını tamamen boşalttığından, evine yürüyerek gider.

6 yıldır panikatak kulübünün aktivitelerini “DEPAM” ekibi ile organize etmektedir. Değerli eşi Suat Bey de ender görülen insanlardandır. Eşinin gerek hastalığında gerekse sosyal faaliyetlerinde hep en büyük destekçisi olmuştur.

Şahin Mete
sahinmete

1959 İstanbul doğumludur.

Meslek lisesi Elektronik (Endüstriyel ve otomasyon bölümü) mezunudur. Alarko Holding’in fabrikasında staj sonrası 3,5 yıl çalışırken birçok alanda özel kurslara devam ederek sertifikalar almıştır.

Aynı yıllarda spor ile yakından ilgisi, Alarko Futbol takımında yer alması,Karate –Judo sporunu ise 3 yıl kadar sürdürürken Uzakdoğu felsefesi beden ve düşünce kontrolünü öğrenerek olmuştur.

Askerliğini elektronik haberleşme ve telsiz cihazları onarımı dersleri ve komando eğitmenliği yaparak 1981 yazında tamamladıktan sonra 1982 yılında kendi işyerini açarak çalışmaya başlamış 1987 yılında ise amatör olarak sürdürdüğü hobilerinden biri olan “fotoğrafçılık”dalında fotoğraf baskı cihazları satış ve servis işine Sirkeci’ de yine kendi işyerinde devam ederken Panik Atak ve Depresyonla tanışmış, DEPAM’da gereken tedavileri görüp iyileştikten sonrada DEPAM’ dan kopmamıştır.
İdame tedavisini toplantı ve terapilere katılarak sürdürmektedir. Panik Atak dostluk klübünün kurulumundaki ilk üyelerimizdendir.

Araştırmacı ve kendi kendinin eğitimine özen gösteren arkadaşımız “Damdan düşen adam” lakabı ile yaşadıklarını ve öğrendiklerini paylaşarak forumumuza ve yeni hastalarımıza katkıda bulunma çabasındadır.

Fuarları gezmek, teknolojik yenilikleri yakından takip etmek, yürüyüş yapmak, elektronik devre sistemleri dizayn etmek müzik dinlemek ve bilgisayar toplamak sorunlarını çözmek sadece hobilerinden birkaçıdır.